İçeriğe geç
Anasayfa » Bloğ » Kiracı Bul

Kiracı Bul

Türkiye’nin her yerinden kiracı bul. Web sitemizde kayıt oluşturun aradığınız kiracı sizleri sitemiz aracılığı ile bulsun. Tek yapmanız gereken gayrimenkulün size ait bilgileri sitemize bildirmek ve bu bilgiler ışığında aradığınız kiracıya ulaşmak olacaktır. Sonrasında doğrudan potansiyel Kiracı ile görüşerek sonuca ulaşıyorsunuz. Elbette son karar sizlere ait oluyor ve tasarruf tamamen sizin kontrolünüzde bulunuyor. Ayrıca web sitemizde Boya badana ve temizlik hizmetleri gibi farklı alanlarda çalışmalar bulabilirsiniz. Örnek vermek gerekirse. Bir önceki Kiracı evi boşalttıktan sonra Boya badana tadilat ve temizlik işleri için sitemizden destek alarak önemli bir hizmeti tamamlamış oluyorsunuz.

Dairenin Resimlerini Bizlere Ulaştırıyorsunuz

İzninizle çok önemli bir hatırlatma yapalım. Sahibi olduğunuz dairenin resimlerini whatsapp uygulamamız üzerinden mutlaka gönderiniz. Çünkü sitemizde kiralık daire arayışı içerisinde olanlar mutlaka bu resimlere bakarak bir fikir edinecektir. Dolayısıyla gerek dairenin iç kısmını gerekse içeriden dışarıyı ve tam tersi dışarıdan daireyi gören resimler paylaşmanız yararınıza olacaktır. Tabi ulaştıracağınız resimlerin orijinal resimler olmasını lütfen özen gösteriniz. Sözgelimi farklı bir platformun internet adresinin yazılı olduğu resimleri maalesef kabul edemiyoruz.

Kira fiyatları

Takdir edersiniz ki aynı şehirde farklı bölgelerde kira fiyatları mutlaka değişiklik gösterecektir. Dolayısıyla sahibi olduğunuz gayrimenkulün özellikleri ve sizlerin talep ettiği aylık kira fiyatı çerçevesinde hizmetlerimiz gelişiyor. Daha sonra bu yönde arayışı bulunan potansiyel kiracılarla sitemiz aracılığı ile buluşuyorsunuz. Bunun dışında web sayfamız tayinci dostlarımızın tüm taleplerini karşılayacak bir formatta Dizayn edildi. Bu nedenle en hızlı ve en seçkin kiracılar ile sitemiz vasıtasıyla tanışmış olacaksınız. Umuyoruz ki her iki taraf için de yararlı hizmetlerimizden memnuniyet duyacaksınız.

Ev sahibi kiracı aynı platformda

Yenilikçi bir anlayış çerçevesinde sürdürdüğümüz hizmetler sayesinde ev sahibi kiracı aynı platformda buluşuyor elbette Talep edilen Elbette web sitemiz pazarlık ve Para alışverişi gibi hiç bir noktada Değildir. Bir bakıma tarafları bir araya getirerek köprü oluşturmanın dışında sayfamızın hiçbir tasarrufu bulunmuyor diyebiliriz. Çünkü web sitemiz emlakçı formatında bir fonksiyona sahip Değildir. Memur, kamu çalışanı, öğretmen ve her kesimden tayinci dostlarımıza hizmetler sağlayan sitemizi lütfen yakından takip ediniz. Türkiye’nin her bölgesinden kiracı bul iletişim seçeneklerimiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

HEMEN ARA